HUAWEI P8

4G: 150Mbps КАМЕРА: 13MP КОЛОР ЕКРАН: 5,2" со 16М ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: ANDROID OS 5.0
1 014 ден. 958 ден.

На 24 рати во Play Comfort во Доверба 24 за постоен корисник

Повеќе

LENOVO A6000

4G: 150Mbps КАМЕРА: 8MP КОЛОР ЕКРАН: 5" со 16М ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: ANDROID OS 4.4
231 ден. 174 ден.

На 24 рати во Play Comfort во Доверба 24 за постоен корисник

Повеќе

LG LEON 4G

4G: 150Mbps КАМЕРА: 5MP КОЛОР ЕКРАН: 4,5" со 16М ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: ANDROID OS 5.0
114 ден. 57 ден.

На 24 рати во Play Comfort во Доверба 24 за постоен корисник

Повеќе
погледни ги останатите понуди

NOKIA 220

КАМЕРА: 2MP КОЛОР ЕКРАН: 256к ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: NOKIA OS S40 BLUETOOTH
/

Повеќе

SAMSUNG C3590

КАМЕРА: 2MP КОЛОР ЕКРАН: 256к BLUETOOTH EDGE
3 450 ден.

Повеќе

SAMSUNG GT-E1200

КОЛОР ЕКРАН: 65к ИГРИ ФРЕКВЕНЦИЈА/BAND: 900/1800 МАКЕДОНСКО МЕНИ
/

Повеќе
погледни ги останатите понуди

SAMSUNG GALAXY TAB 4 10.1" WI-FI

КАМЕРА: 3MP КОЛОР ЕКРАН: 10.1" со 16М ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: ANDROID OS 4.4 WI-FI
417 ден.

Во Play Comfort во Доверба 24 за нов корисник

Повеќе

ZTE MF60 MOBILE WI-FI HOTSPOT

3G: 21Mbps WI-FI EDGE МЕМОРИСКА КАРТИЧКА: MicroSD
1 ден.

Во Play Comfort во Доверба 24 за нов корисник

Повеќе

HUAWEI E3276S CAT4

4G: 150Mbps 3G: 42Mbps EDGE ФРЕКВЕНЦИЈА/BAND: 850/900/1800/1900
/

Play Comfort во Доверба 24 за нов корисник

Повеќе
погледни ги останатите понуди

Telekom MK - мобилна апликација за управување со твојата сметка

Сите твои барања и прашања поврзани со постпејд и припејд услугите на Т-Mobile можеш да ги решиш едноставно и брзо преку TELEKOM МК.

Прочитај повеќе

Летна промоција - најевтин роаминг

Роаминг разговори за само 9,9 ден./мин., цело лето!

Прочитај повеќе

Е-сметка

Активирајте е-сметка и добијте ги сите информации за вашата сметка на едно место, на Мојот Т-Mobile портал.

Повеќе за е-сметка

Мој клуб

Мој клуб - Магазин за технологии и модерно живеење.

Бр. 99 Мај 2015
Ценовник

Погледнете актуелен ценовник со најновите телефони и уреди

Прочитај повеќе
Плати сметка онлајн

Плати сметка со VISA или MasterCard од која било банка...

Прочитај повеќе
E-Newsletter

Добивајте најнови информации директно на вашиот e-mail

Прочитај повеќе
Мој клуб

Изберете подарок од огромната понуда на Мој клуб

Прочитај повеќе